Hallitus

Piirihallituksen yhteystiedot


erovuoroiset 2024erovuoroiset 2023
Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on arstio-kimmo.jpg

Puheenjohtaja
Arstio Kimmo
Kemin Into
arstio@gmail.com
0400 694 751
Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on ikalainen-jukka.jpg

Varapuheenjohtaja
Ikäläinen Jukka
Kemin Pallotoverit
jukka.ikalainen@kemi.fi
045 110 9206
TUL:n valtuuston jäsen
Valtteri Putaansuu
valtteri.putaansuu@gmail.com
Berg Timo
FC-88, Kemi
timo.berg@pp2.inet.fi
040 734 3654
Pirneskoski Esa
Kemin Työväen Uimarit
esa.pirneskoski@gmail.com
050 491 8694 

Juvonen Esa
Kemin Pallotoverit
espe.juvonen@gmail.com
050 566 9416 

Olavi Tenno
Alatornion Ahjo
olavi.tenno@pp.inet.fi
040 83421 97  

Laakso Arto
Kemin Pyöräilijä
tarjula@luukku.com
040 812 7335Juvonen Esa
Kemin Pallotoverit
espe.juvonen@gmail.com
050 566 9416 

Tainio Esa
Kemin Into, Kemin Pyöräilijät
esatainio@hotmail.com
040 5576 178 

TUL:n hallituksen jäsen
Luokkala Petteri
Kemin Työväen Uimarit
petteri.luokkala@gmail.com
040 760 0003
Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on pehkonen-pirkko.jpg

toiminnanjohtaja
Pehkonen Pirkko
pirkko.pehkonen@tul.fi
044 901 6140 
Sami Zerni
Veitsiluodon Kisaveikot
sami.zerni@gmail.com
040 541 3083


taloudenhoitaja
Blomster Mauri
mauri.blomster@live.fi
044 3099 175
TUL:n valtuuston jäsen